KUDDAR med KUDDVAR, 4 st, 1900-talets första hälft.

530620. KUDDAR med KUDDVAR, 4 st, 1900-talets första hälft.

50 x 46 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 46 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 686