SOLGLASÖGON, Björn Borg, Bolle, 1980-tal.

530605. SOLGLASÖGON, Björn Borg, Bolle, 1980-tal.

I fodral.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I fodral.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 247