SOLGLASÖGON, Björn Borg, Bolle, 1980-tal.
530605. SOLGLASÖGON, Björn Borg, Bolle, 1980-tal.
I fodral.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
I fodral.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
3 349