TAKLAMPA, art deco, Orrefors, 1900-talets första hälft.

530561. TAKLAMPA, art deco, Orrefors, 1900-talets första hälft.

Stomme i metall samt glas.
Höjd 73 cm.

Skärm saknas, nagg, bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas..

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i metall samt glas.
Höjd 73 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 680