VÄGGBORD, 1800-tal.

530555. VÄGGBORD, 1800-tal.

Dekor av intarsia. Längd 65. Bredd 32. Höjd 80 cm.

Slitage. Repor och märken. Omarbetat från pelarbord. Senare ben. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
530555. VÄGGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 716