SKOLPLANSCH, Berguv, Frans Svanström & Co, Stockholm, tidigt 1900-tal.

530546. SKOLPLANSCH, Berguv, Frans Svanström & Co, Stockholm, tidigt 1900-tal.

105.5 x 80.5 cm.

Berguv skrivet med röd penna i nedre hörn.
Fläckar, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

105.5 x 80.5 cm.

Fläckar, slitage, skador.

Antal besök: 1 874