KOPPARBUNKE på ben, 1900-tal.

KOPPARBUNKE på ben, 1900-tal.
530420. KOPPARBUNKE på ben, 1900-tal.

Höjd 42 cm.

Med handtag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Med handtag.

Bruksslitage.

Antal besök: 319