Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
SKÅL, teak, Johnny Mattsson, signerad JM.
530305. SKÅL, teak, Johnny Mattsson, signerad JM.
Höjd ca. 17 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 17 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
641