SKÅP, orientaliskt, 1900-tal.

SKÅP, orientaliskt, 1900-tal.
53025. SKÅP, orientaliskt, 1900-tal.

Längd 110, bredd 52, höjd 177 cm.

Slitage, låssprint saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, låssprint saknas.

Antal besök: 1 508