KARMFÅTÖLJ, jugend, ek, 1900-talets början.

53023. KARMFÅTÖLJ, jugend, ek, 1900-talets början.

Rödbrunt skinn. Hjultrissor på framben.

Slitage, fläckar. Enstaka smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 030