MATSALSGRUPP, 5 delar, City Möbler, 1900-tal.

53020. MATSALSGRUPP, 5 delar, City Möbler, 1900-tal.

Bord märkt City Möbler, längd 141, bredd 100, höjd 74 cm. + 2 st iläggsskivor á 48 cm.
4 stolar.

Slitage, fläckar. Stolar med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar.

Antal besök: 1 788