Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Modell, olja på duk, signerad och daterad 67.
530190. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Modell, olja på duk, signerad och daterad 67.
100 x 78 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
100 x 78 cm.
Göteborgs Auktionsverk
358