Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JULIEN BROSIUS. Stadsmotiv, olja på pannå, sign.
530154. JULIEN BROSIUS. Stadsmotiv, olja på pannå, sign.
26x20 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26x20 cm.
Göteborgs Auktionsverk
499