MODELLTÅG MÄRKLIN elektriskt lok 3034.1, 9 vagnar, ljussignal med mera i ej tillhörande originalkartong?.

53008. MODELLTÅG MÄRKLIN elektriskt lok 3034.1, 9 vagnar, ljussignal med mera i ej tillhörande originalkartong?.

H0 växelström.

Loket fungerar. Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 257