EVA SOLO. Sopborste med skyffel och hållare med köksredskap, metall, och plast, Eva Solo, 2000-tal.

530043. EVA SOLO. Sopborste med skyffel och hållare med köksredskap, metall, och plast, Eva Solo, 2000-tal.

Sopborste med skyffel, höjd 90 cm
Hållare med 4 köksredskap, höjd 29 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 810