BORD, valnötsfanerad, 1800-talets andra hälft.

53002. BORD, valnötsfanerad, 1800-talets andra hälft.

Utfällt mått ca längd 97, bredd 97, höjd 74 cm.

2 skivors låsmekanism med slitage, skadade. fanerskador, lagningar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 799