TAKAMPEL, för 6 ljus, empirestil, 1800-talets andra hälft.

530024. TAKAMPEL, för 6 ljus, empirestil, 1800-talets andra hälft.

Diameter ca 41 cm.

Slitage, ljusarmar något böjda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 41 cm.

Antal besök: 414