HATTAR, 8 st, 1900-tal.

HATTAR, 8 st, 1900-tal.
529951. HATTAR, 8 st, 1900-tal.

Herrhattar. Flertalet storlek 59 enligt märkning.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 417