PAPPSKYLT REX, 1900-tal.

PAPPSKYLT REX, 1900-tal.
529930. PAPPSKYLT REX, 1900-tal.

Höjd 68 cm, bredd 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm, bredd 41 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 705