BYRÅ, Karl- Johan, 1800-tal.

BYRÅ, Karl- Johan, 1800-tal.
52986. BYRÅ, Karl- Johan, 1800-tal.

Nyckel finns. Längd 104, bredd 43, höjd 93 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor.

Antal besök: 1 224