DALAHÄST, G A Olsson, Nusnäs, 1900-tal.

529830. DALAHÄST, G A Olsson, Nusnäs, 1900-tal.

Höjd 25,5 cm, längd 25,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm, längd 25,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 122