LARS PAGFELDT. 1924-2001, skulptur, stengods " Torso "signerad, numrerad 49/100.

529825. LARS PAGFELDT. 1924-2001, skulptur, stengods " Torso "signerad, numrerad 49/100.

Höjd 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Antal besök: 1 918