Auktionsverket Engelholm
Konst
Skulptur
LARS PAGFELDT. 1924-2001, skulptur, stengods " Torso "signerad, numrerad 49/100.
529825. LARS PAGFELDT. 1924-2001, skulptur, stengods " Torso "signerad, numrerad 49/100.
Höjd 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 621