SKULPTUR, glas, Paul Kedelv, Flygfors, tillskriven.
529809. SKULPTUR, glas, Paul Kedelv, Flygfors, tillskriven.
Höjd 25 cm, osignerad.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25 cm, osignerad.
Bruksslitage.
173