SKÅL, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, 1900-talets andra hälft.

529790. SKÅL, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, 1900-talets andra hälft.

Längd 28 cm, höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm, höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 702