SCHUCO, "Yes-No" Panda, Mohair, 1930/40-tal.

529766. SCHUCO, "Yes-No" Panda, Mohair, 1930/40-tal.

Brumfunktion samt rörligt huvud som styrs med svansen. Längd ca 40 cm.

Slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 708