6 st supkoppar, silver, Tore Eldh, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg. Olika årtal. Höjd ca 4,5 cm, diameter 4,5 cm. Gravyr av fjäril. Invändig förgyllning.
2 st supkoppar, silver, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm, N9 (1963) Invändig förgyllning. Höjd 4,5 cm, diameter 4,5 cm.
Total vikt 205 gram.
Bruksskick.
Total vikt 205 gram.
Bruksskick.