HALLMÖBEL, 2 delar, Erik Höglund, signerad, 1900-tal.

529646. HALLMÖBEL, 2 delar, Erik Höglund, signerad, 1900-tal.

Spegel
Höjd 119 cm
Bredd 68,5 cm

Byrå
Längd 77 cm
Bredd 40 cm
Höjd 45,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel
Höjd 119 cm
Bredd 68,5 cm

Byrå
Längd 77 cm
Bredd 40 cm
Höjd 45,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 104