GOLVLAMPA, 2-armad, 1940/50-tal.

529593. GOLVLAMPA, 2-armad, 1940/50-tal.

Höjd på bild ca 135 cm.

Slitage, fot med stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild ca 135 cm.

Slitage, fot med stötmärken.

Antal besök: 984