MATTA, Shirvan, antik. Proveniens: Kerstin Cruischank. 130x108.

52952. MATTA, Shirvan, antik. Proveniens: Kerstin Cruischank. 130x108.

Geometriska former.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriska former.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 058