MATTA, Monastir, 1800-talets slut. Proveniens: Kerstin Cruischank. 91x132.

52951. MATTA, Monastir, 1800-talets slut. Proveniens: Kerstin Cruischank. 91x132.

Bl a blommönster.

Lagningar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl a blommönster.

Lagningar samt bruksslitage.

Antal besök: 1 092