ARKIVSKÅP, ek, Åtvidaberg, tidigt 1900-tal.

529463. ARKIVSKÅP, ek, Åtvidaberg, tidigt 1900-tal.

Brickmärkt. Bredd 56,5, djup 58, höjd 162,5 cm.

Slitage, fläckar, skador. Olåst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 656