BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

52944. BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

Total höjd 42 resp. 52 cm. Elektrifierade.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 622