OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, 2 st, olja på pannå, signerade och daterade.

529435. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, 2 st, olja på pannå, signerade och daterade.

54,5 x 45 cm
39,5 x 65 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54,5 x 45 cm
39,5 x 65 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 258