BROSCH silver, GeKå samt MANSCHETTKNAPPAR 1 par silver, Sitro H Troeng, Stockholm, 1900-talets andra hälft.

529425. BROSCH silver, GeKå samt MANSCHETTKNAPPAR 1 par silver, Sitro H Troeng, Stockholm, 1900-talets andra hälft.

Brosch, otydliga stämplar, längd ca 4 cm.
Manschettknappar, dekor längd ca 2,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 476