STORT YTTERFODER RÖRSTRAND.

STORT YTTERFODER RÖRSTRAND.
529389. STORT YTTERFODER RÖRSTRAND.

1800-tal, dekor av landskap.
Genombrutna hänklar.

Krackeleringar, nagg.
Höjd 25 cm Ø 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

1800-tal, dekor av landskap.
Genombrutna hänklar.

Krackeleringar, nagg.
Höjd 25 cm Ø 42 cm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 594