COLLIER med HÄNGE samt RING, silver, Viktor Jansson Guldvaru, Lindesberg, 1900-tal, vikt 24,76 gram.

529386. COLLIER med HÄNGE samt RING, silver, Viktor Jansson Guldvaru, Lindesberg, 1900-tal, vikt 24,76 gram.

Collier stämplad VJ 925, ring stämplad VJ, Lindesberg 1975.
Collier längd 48 cm, med bergskristall 12 x 12 x 8, på ca 5,40 ct.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 028