CYKEL, 28", Puch, 2000-tal.

CYKEL, 28", Puch, 2000-tal.
529318. CYKEL, 28", Puch, 2000-tal.

Dammodell. Från Polisens hittegodsavdelning.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 3 767