FÅTÖLJ, "TeVe", Alf Svensson, Bra Bohag, Studio Ljungs Industrier AB Malmö, 1900-talets mitt.

529315. FÅTÖLJ, "TeVe", Alf Svensson, Bra Bohag, Studio Ljungs Industrier AB Malmö, 1900-talets mitt.

Skyltmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 660