BESTICK, 24 st i silver Gustaf Möllenborg, 1800-tal, totalvikt 1437 gram.

529310. BESTICK, 24 st i silver Gustaf Möllenborg, 1800-tal, totalvikt 1437 gram.

Skedar modell större 8 st
Skedar modell mindre 8 st
Gafflar modell mindre 8 st
Stämplade GM Gustaf Möllenborg och Möllenborg U6 och C6
Med monogram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skedar modell större 8 st
Skedar modell mindre 8 st
Gafflar modell mindre 8 st
Med monogram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 101