GOLVLAMPA, mässing, Nya ÖIA, 1900-talets andra hälft.

529258. GOLVLAMPA, mässing, Nya ÖIA, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa i mässing. En ljuspunkt, svängd ljusarm.
Höjd 132 cm.
Etikettmärkt Nya ÖIA typ G 126.

Bruksskick.
El ej funktionstestad.
Skärm med små skador. Metall med färgskiftningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 132 cm.

Bruksskick.
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 157