SERVISDELAR, 22 st samt KARAFFER, 2 st, glas, olika modeller.

529190. SERVISDELAR, 22 st samt KARAFFER, 2 st, glas, olika modeller.

11 glas höjd 4,3 cm.
6 st höjd 7 cm.
5 st 12,5 cm.
Karaff med olivslipning 28 cm.
Karaff 28 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Propp med mikroskopiska nagg. Ett glas med nagg på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 glas höjd 4,3 cm.
6 st höjd 7 cm.
5 st 12,5 cm.
Karaff 28 cm.

Antal besök: 426