KARAFFER, 5 st, glas, Orrefors, Kosta Boda, Holmegaard.

529179. KARAFFER, 5 st, glas, Orrefors, Kosta Boda, Holmegaard.

Slipad karaff Orrefors höjd 27 cm.
Karaff Kosta Boda 25 cm.
Karaff Holmegaard 33 cm.
Karaff 26 cm.
Rökfärgad karaff 20 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff Kosta Boda 25 cm.
Karaff Holmegaard 33 cm.
Karaff 26 cm.
Rökfärgad karaff 20 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 745