MATSALSGRUPP, Gustaviansk stil, 5 delar.

529156. MATSALSGRUPP, Gustaviansk stil, 5 delar.

Bestående av bord och 4 st sstolar + inläggsskivor, diameter 110 cm.

Ytslitage samt minre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage samt minre repor.

Antal besök: 418