JAKTTROFÉER, 2 st, 1900-tal.

529129. JAKTTROFÉER, 2 st, 1900-tal.

Rådjurshuvud och älghorn. Rådjurets höjd ca 57. Älghornets längd 40 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 331