MATSERVIS, 70 delar, porslin, Paul Muller selb, Babaria, Tyskland.

529074. MATSERVIS, 70 delar, porslin, Paul Muller selb, Babaria, Tyskland.

24 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 entrétallrikar, 12 assietter, såskanna, 5 uppläggningsfat, 4 uppläggnimgsskålar.

Bruksslitage. Ett uppläggningfat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 144