BÅLSKÅL, porslin, Kina, Famille Rose, 1900-tal.

529010. BÅLSKÅL, porslin, Kina, Famille Rose, 1900-tal.

Dekor med figurscener.
Höjd 12,5 cm.
Diameter 30 cm.

Slitage, en spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med figurscener.
Höjd 12,5 cm.
Diameter 30 cm.

Slitage, en spricka.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 619