GLAS OCH KERAMIK, bland annat Rörstrand och Arabia.

528988. GLAS OCH KERAMIK, bland annat Rörstrand och Arabia.

Kruka, Arabia. Kaffekanna, Rörstrand. Kryddset, 3 delar, "Ridå", Rörstrand med mera.

Bruksslitage. Kanna med nagg. Kruka med missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 332