ALLAN HORSAK. "Lusthus vid Borensberg, Göta Kanal". Etsning. Signerad Horsak och daterad 1976. Numrerad 16/25.

52895. ALLAN HORSAK. "Lusthus vid Borensberg, Göta Kanal". Etsning. Signerad Horsak och daterad 1976. Numrerad 16/25.

Bildyta 19 x 20 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 19 x 20 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 1 044