STOLAR, 8 st, kolonialstil, 1900-talets andra hälft.

528921. STOLAR, 8 st, kolonialstil, 1900-talets andra hälft.

Stolar i betsad trä med gul klädsel och skyddsöverdrag
Höjd 106 cm
Sitthöjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 106 cm
Sitthöjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 015