SERVERINGSVAGN, trä, 1900-talets senare del.

528919. SERVERINGSVAGN, trä, 1900-talets senare del.

Serveringsvagn i betsat lövträ med en låda
Längd 90 cm
Djup 43 cm
Höjd 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm
Djup 43 cm
Höjd 69 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 911