CARL PETER HALLBERG. Landskapsmotiv med kyrka, olja på duk, signerad.

52888. CARL PETER HALLBERG. Landskapsmotiv med kyrka, olja på duk, signerad.

44 x 56 cm.

Karackelyrer/dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 56 cm.

Karackelyrer/dukskador.

Antal besök: 1 790